Оборудование для сахарной, строительной, горной и металлургической промышленностей

тел: (+38067) 502 12 89

smila234@ukr.net

ОБОРУДОВАНИЕ

ЦСО-25 центрифуга цукро-очисна (комковідділювач)

Дозрівачі вапняного молока

Дозрівачі вапняного молока ДЗМ-1000/2,9; ДЗМ-1000/6,25

 

Вторник, 30 марта 2021 05:35

КДВ-900, КДВ-1200, КДВ-1400

Автор
Устаткування для будівельної промисловості
Трясун цукру-сирцю продуктивністю 200-1600 т/год.
Дінце d=1400 мм, товщина стінки - 10 мм; d=2000 мм, товщина стінки – 10 мм.
Вібросіто призначене для очищення вапняного молока від твердих 
домішок у вапняно-газових відділеннях цукрових заводів.
 
Конічна пара Z=39/47, Z=41/49.
Пакет жалюзійний для сепаратора випарного 
апарату у нержавіючому виконанні.
Установка призначена для приготування розчину гіпсу, 
який використовується у цукробуряковому виробництві.

   Утфелемішалка призначена для прийому маточного утфелю та встановлюється у продуктовому відділенні цукрового заводу. Виготовляється із нержавіючої сталі.

   Мішалка призначена для розчинення жовтого цукру, утфелю ІІ продукту та рафінованого цукру та отримання клерів нормальної щільності. Виконана з нержавіючої сталі зручна та надійна в експлуатації, встановлюється у продуктовому відділенні цукрового заводу.

Дефекатор призначений для проведення процесу гарячого ступеня основної дефекації при переробці цукровим заводом буряків та цукру-сирцю.

Сульфітатори типу ССК у нержавіючому виконанні призначені для сульфітації соку та барометричної води.

Сульфітатори типу ССМ у нержавіючому виконанні призначені для сульфітації сиропу з клеюванням жовтого цукру цукробурякового виробництва, а також клеювання цукру-сирцю.

Промивач застосовується для комплексного очищення та охолодження сатураційного газу після печі. У промивнику використовується 2-х ступінчаста схема очищення газу. На першому ступені (енергійному) відокремлюються великі частинки, які під впливом енерції вдаряються в дзеркало води і занурюються на дно конічного резервуара. На другому ступені газ проходить через решітку, зрошувану форсунками. На решітках утворюється піна, де затримуються дрібні частинки, які потім разом із піною та водою стікають у той самий конічний резервуар. Далі газ проходить через сепаратор, де відокремлюються краплі вологи, після чого подається на виробництво. Промивач зручний в експлуатації, відрізняється простотою конструкції, компактний, легко монтується, ефективно очищує та охолоджує газ, виготовляється з кислостійкої нержавіючої сталі.

  Гідроциклон ЦИМ-12 призначений для очищення вапняного молока на цукрових заводах.

     Устаткування для будівельної промисловості Апарат призначений для гасіння обпаленого вапняного каменю та отримання вапняного молока для технологічних потреб, будівельного виробництва. Апарат відрізняється компактністю та високою ефективністю роботи, що забезпечується за рахунок раціонального використання корисного об'єму та застосування спеціальних пристроїв усередині барабана, що сприяють більш повному гасінню вапняного каменю. Застосування ежектора на витяжній трубі дозволяє ефективно здійснити аспірацію джерел виділення парів та пилу, що забезпечує значне покращення санітарно-гігієнічного стану у вапняному відділенні.

  Гуркіт призначений для сортування вапняного каменю та палива перед завантаженням його в піч. Поверхня, що просіває, являє собою сито, складене з прутків квадратного перерізу. Отвори 35х35мм. Живий переріз сита становить 60%. Гуркіт відрізняється високою надійністю, простотою конструкції, компактністю, ефективно сортує вапняний камінь та паливо незалежно від кліматичних умов.

 Водобій призначений для змиву буряків на сплавних майданчиках. Вода зручна і проста в експлуатації, швидко і легко монтується. Поліуретанове сопло створює потужний, стабільний струмінь. Сопло легко повертається за допомогою ручки керування навколо вертикальної та поздовжньої осі. У вертикальній площині сопло може фіксуватися за допомогою фіксатора.

   Відстійник призначений для освітлення транспортерно-мийних вод і згущення осаду, що видаляється, застосовується в схемі очищення та використання транспортерно-мийних вод цукрових заводів. Крім того, відстійник може бути використаний в інших галузях промисловості для аналогічних цілей.

   Елеватор ЕЦ-1000 призначений для підйому буряків, сирого жому та цукру-сирцю. Елеватор ЕЦХ-450 призначений для підйому хвостиків та домішок після хвостикоуловлювачів. Елеватор ЕЦС-400 призначений для підйому сирого цукру в сушильне відділення. Елеватори виготовляються на круглоланкових ланцюгах, відрізняється надійністю, високою продуктивністю, простотою обслуговування та ремонту.

Домішкоуловлювач призначений для відділення домішок транспортерно-мийної води перед вертикальними відстійниками та після водовідділювачів у мийному відділенні. Поверхня, що просіває, складається з нержавіючих колосників, що дозволяє отримати живий переріз 60% і при малих габаритах мати велику продуктивність по воді. Примесеуловлювач простий по конструкції і надійний у роботі, при експлуатації практично не забивається.

   Водовідділювач призначений для відділення транспортерної води та домішок від буряків, що надходять у бурякомийку.

   Уловлювач встановлюється на тракті подачі буряків цукробурякових заводів і призначена для відділення важких домішок з бурякововодної суміші, що надходить. Має високу ефективність видалення важких домішок (камені, пісок, шматки цегли, металу тощо), дуже надійна і проста в експлуатації та обслуговуванні, не вимагає спеціальних навичок та складного інструменту.

   Візок призначений для агрегатування з електрифікованими фронтальними буртоукладачами типу Ш1-ПКФ (ПБФ), замість гусеничних та жорстких пневматичних візків з двома осями (по 6 коліс на вісь). Візок складається з двох частин з індивідуальними приводами. Кожна частина копіює поверхню поля, хитаючись навколо осі А. Колеса встановлені на підшипниках кочення. Це дозволяє замінювати мастило 1 раз на 2-3 роки в залежності від умов експлуатації. Візок значно надійніший за свої аналоги, простий в обслуговуванні та ремонті.

   Майданчик агрегатується з фронтальними електрифікованими буртоукладачами марок Ш1-ПСМ та «Комплекс-65». Майданчик призначений для бічного розвантаження автомобілів та причепів марок КАМАЗ, ЗІЛ, ГАЗ, УРАЛ, МАЗ.

   Призначений для завантаження мішків цукру зі складу у вагони.

Вібровивантажувач призначений для розпушування буряків, що змерзли, у вагоні. Може застосовуватись для розпушування вугілля, каменю, щебеню та інших аналогічних вантажів.

 Гуркіт призначений для сортування гранульованого жому. Поверхня, що просіває, виготовлена з нержавіючого листа методом штампування. Гуркіт встановлюється в жомосушильному відділенні цукробурякового заводу.

  Установки вакуум-випарні ОВД-500 та ОВД-800 призначені для згущення харчових продуктів: