Оборудование для сахарной, строительной, горной и металлургической промышленностей

тел: (+38067) 502 12 89

smila234@ukr.net

ОБОРУДОВАНИЕ

Газо-вапняне відділення

     Устаткування для будівельної промисловості Апарат призначений для гасіння обпаленого вапняного каменю та отримання вапняного молока для технологічних потреб, будівельного виробництва. Апарат відрізняється компактністю та високою ефективністю роботи, що забезпечується за рахунок раціонального використання корисного об'єму та застосування спеціальних пристроїв усередині барабана, що сприяють більш повному гасінню вапняного каменю. Застосування ежектора на витяжній трубі дозволяє ефективно здійснити аспірацію джерел виділення парів та пилу, що забезпечує значне покращення санітарно-гігієнічного стану у вапняному відділенні.

Вібросіто призначене для очищення вапняного молока від твердих 
домішок у вапняно-газових відділеннях цукрових заводів.

  Гідроциклон ЦИМ-12 призначений для очищення вапняного молока на цукрових заводах.

  Гуркіт призначений для сортування вапняного каменю та палива перед завантаженням його в піч. Поверхня, що просіває, являє собою сито, складене з прутків квадратного перерізу. Отвори 35х35мм. Живий переріз сита становить 60%. Гуркіт відрізняється високою надійністю, простотою конструкції, компактністю, ефективно сортує вапняний камінь та паливо незалежно від кліматичних умов.

Промивач застосовується для комплексного очищення та охолодження сатураційного газу після печі. У промивнику використовується 2-х ступінчаста схема очищення газу. На першому ступені (енергійному) відокремлюються великі частинки, які під впливом енерції вдаряються в дзеркало води і занурюються на дно конічного резервуара. На другому ступені газ проходить через решітку, зрошувану форсунками. На решітках утворюється піна, де затримуються дрібні частинки, які потім разом із піною та водою стікають у той самий конічний резервуар. Далі газ проходить через сепаратор, де відокремлюються краплі вологи, після чого подається на виробництво. Промивач зручний в експлуатації, відрізняється простотою конструкції, компактний, легко монтується, ефективно очищує та охолоджує газ, виготовляється з кислостійкої нержавіючої сталі.