Оборудование для сахарной, строительной, горной и металлургической промышленностей

тел: (+38067) 502 12 89

smila234@ukr.net

ОБОРУДОВАНИЕ

Подача та очищення буряків

   Відстійник призначений для освітлення транспортерно-мийних вод і згущення осаду, що видаляється, застосовується в схемі очищення та використання транспортерно-мийних вод цукрових заводів. Крім того, відстійник може бути використаний в інших галузях промисловості для аналогічних цілей.

 Водобій призначений для змиву буряків на сплавних майданчиках. Вода зручна і проста в експлуатації, швидко і легко монтується. Поліуретанове сопло створює потужний, стабільний струмінь. Сопло легко повертається за допомогою ручки керування навколо вертикальної та поздовжньої осі. У вертикальній площині сопло може фіксуватися за допомогою фіксатора.

   Водовідділювач призначений для відділення транспортерної води та домішок від буряків, що надходять у бурякомийку.

Домішкоуловлювач призначений для відділення домішок транспортерно-мийної води перед вертикальними відстійниками та після водовідділювачів у мийному відділенні. Поверхня, що просіває, складається з нержавіючих колосників, що дозволяє отримати живий переріз 60% і при малих габаритах мати велику продуктивність по воді. Примесеуловлювач простий по конструкції і надійний у роботі, при експлуатації практично не забивається.

   Елеватор ЕЦ-1000 призначений для підйому буряків, сирого жому та цукру-сирцю. Елеватор ЕЦХ-450 призначений для підйому хвостиків та домішок після хвостикоуловлювачів. Елеватор ЕЦС-400 призначений для підйому сирого цукру в сушильне відділення. Елеватори виготовляються на круглоланкових ланцюгах, відрізняється надійністю, високою продуктивністю, простотою обслуговування та ремонту.

   Уловлювач встановлюється на тракті подачі буряків цукробурякових заводів і призначена для відділення важких домішок з бурякововодної суміші, що надходить. Має високу ефективність видалення важких домішок (камені, пісок, шматки цегли, металу тощо), дуже надійна і проста в експлуатації та обслуговуванні, не вимагає спеціальних навичок та складного інструменту.